Filtr
 • Wakacje 2017

  wakacje 2017

   

   

   

   

 • Kolonia zuchowa do harcerskiej stanicy Berdo

  Zapraszamy na kolonię zuchową

  do harcerskiej stanicy „Berdo” w Myczkowcach

   

  Termin:  1- 8 sierpnia 2017

  Cena:  550 zł

  Wiek uczestników: 7- 11 lat

              Kolonia prowadzona będzie sprawdzoną metodą harcerską, polegającą m.in. na uczeniu przez działanie, aktywnym wypoczynku, współpracy w grupie i samoobsłudze. 

  W programie kolonii liczne piesze wędrówki po najbliższej okolicy (Myczkowce,  Zwierzyń), gry i zabawy zespołowe, konkursy muzyczne i plastyczne, pływanie na rowerkach wodnych, wyjazd na basen do Leska, wycieczka do Soliny. Program kolonii obejmuje także naukę zuchowych pląsów, zabaw oraz zdobywanie sprawności.

              Na terenie ośrodka znajdują się boiska sportowe, sala gimnastyczna, łazienki z ciepłą wodą i prysznicami, stołówka, sala ze sprzętem tv-sat, miejsca ogniskowe. Wokół ośrodka znajdują się atrakcyjne turystycznie tereny, które będą miejscami wycieczek, gier i zabaw terenowych.

 • Obóz młodzieżowy do Budapesztu

  Zapraszamy na obóz młodzieżowy do Budapesztu

  Termin:  10 - 17 lipca 2017

  Cena:  1450,00 zł

  Wiek uczestników: 12 - 18 lat

  Zapraszamy na bardzo atrakcyjny obóz młodzieżowy do jednego z najpiękniejszych miast świata – Budapesztu. Obóz jest organizowany przy współpracy z renomowanym biurem turystycznym „VISTUR”
  z Sanoka.

 • Obóz drużyn harcerskich do stanicy „Berdo” w Myczkowcach

  Zapraszamy na obóz drużyn harcerskich

  do stanicy „Berdo” w Myczkowcach

  Termin:  6 - 15 sierpnia 2017

  Cena:  500 zł

  Wiek uczestników: 12 - 18 lat

              Obóz dla harcerek i harcerzy prowadzony będzie sprawdzoną metodą harcerską, polegającą m.in. na uczeniu przez działanie, aktywnym wypoczynku, współpracy w grupie
   i samoobsłudze. W programie obozu liczne piesze wędrówki po najbliższej okolicy (Myczkowce, Zwierzyń, Solina, Bóbrka), gry i zabawy zespołowe, konkursy muzyczne i plastyczne, pływanie na rowerkach wodnych, ogniska harcerskie. Program obozu obejmuje także naukę gier i zabaw terenowych, piosenek harcerskich, musztry itp. oraz zdobywanie sprawności.

 • Obóz harcerski pod namiotami nad Bałtykiem

  Zapraszamy na obóz harcerski pod namiotami

  w stanicy ”Róża Wiatrów” w  Szklanej Hucie  nad Bałtykiem.

   

   

  Termin obozu: 1- 15  sierpnia 2017

  Cena: 1200,00 zł (członkowie ZHP - 1150,00 zł)

  Wiek uczestników: 10 - 16 lat

  Stanica „Róża Wiatrów” znajduje się w pięknym sosnowym lesie, w niedalekiej odległości od morza, 15 min. piechotą. Jest wyposażona w bieżącą, ciepłą i zimną wodę, prysznice
  i sanitariaty, na jej terenie znajdują się boiska sportowe, sklepik i kawiarenka. Namioty wyposażone są w łóżka polowe, materace, koce, półki i ławeczki. Na miejscu znajduje się ambulatorium, w którym dyżury pełnią cały czas  pielęgniarka i lekarz. Ośrodek prowadzi własną kuchnię z domowymi obiadami.

facebook_page_plugin