Obóz drużyn harcerskich do stanicy „Berdo” w Myczkowcach

Zapraszamy na obóz drużyn harcerskich

do stanicy „Berdo” w Myczkowcach

Termin:  6 - 15 sierpnia 2017

Cena:  500 zł

Wiek uczestników: 12 - 18 lat

            Obóz dla harcerek i harcerzy prowadzony będzie sprawdzoną metodą harcerską, polegającą m.in. na uczeniu przez działanie, aktywnym wypoczynku, współpracy w grupie
 i samoobsłudze. W programie obozu liczne piesze wędrówki po najbliższej okolicy (Myczkowce, Zwierzyń, Solina, Bóbrka), gry i zabawy zespołowe, konkursy muzyczne i plastyczne, pływanie na rowerkach wodnych, ogniska harcerskie. Program obozu obejmuje także naukę gier i zabaw terenowych, piosenek harcerskich, musztry itp. oraz zdobywanie sprawności.

            Na terenie ośrodka znajdują się boiska sportowe, sala gimnastyczna, łazienki z ciepłą wodą i prysznicami, stołówka, sala ze sprzętem tv-sat, miejsca ogniskowe. Wokół ośrodka znajdują się atrakcyjne turystycznie tereny, które będą miejscami wycieczek, gier i zabaw terenowych.

 W cenie pobytu zapewniamy: przejazd z Sanoka do Myczkowiec i powrót,   zakwaterowanie w namiotach, wyposażonych w łóżka polowe z materacami (potrzebny własny śpiwór) oraz półki i podesty, całodzienne wyżywienie (3 posiłki + podwieczorek), opiekę pedagogiczną i medyczną oraz opiekę ratownika w trakcie zajęć nad wodą, korzystanie ze sprzętu pływającego (rowerki), ubezpieczenie od NW, materiały programowe.

Spotkanie z kadrą pedagogiczną obozu, na którym szczegółowo zostanie omówiony program i regulamin obozu odbędzie się 25 lipca 2017 r. (wtorek) o godz. 17.00  o godz.17.00
w  Domu Harcerza przy ul. Zielonej 39.

          Do 15 lipca br. prosimy uiścić  pełną opłatę za pobyt dziecka oraz zwrócić wypełnioną kartę kwalifikacyjną uczestnika. Na wpłacone kwoty wystawiamy faktury, jednak tylko do końca miesiąca w którym była wpłata.

        Wpłaty bankowe na konto w PBS  - 34 8642 0002 2001 0061 6445 0001 (wpłaty w banku PBS bez prowizji). W tytule przelewu wpisać: obóz harcerski oraz imię i nazwisko dziecka. Istnieje możliwość wpłaty za pobyt dziecka na obozie w ratach

                                                                                                Zapraszamy!

 

facebook_page_plugin