Kolonia zuchowa do harcerskiej stanicy Berdo

Zapraszamy na kolonię zuchową

do harcerskiej stanicy „Berdo” w Myczkowcach

 

Termin:  1- 8 sierpnia 2017

Cena:  550 zł

Wiek uczestników: 7- 11 lat

            Kolonia prowadzona będzie sprawdzoną metodą harcerską, polegającą m.in. na uczeniu przez działanie, aktywnym wypoczynku, współpracy w grupie i samoobsłudze. 

W programie kolonii liczne piesze wędrówki po najbliższej okolicy (Myczkowce,  Zwierzyń), gry i zabawy zespołowe, konkursy muzyczne i plastyczne, pływanie na rowerkach wodnych, wyjazd na basen do Leska, wycieczka do Soliny. Program kolonii obejmuje także naukę zuchowych pląsów, zabaw oraz zdobywanie sprawności.

            Na terenie ośrodka znajdują się boiska sportowe, sala gimnastyczna, łazienki z ciepłą wodą i prysznicami, stołówka, sala ze sprzętem tv-sat, miejsca ogniskowe. Wokół ośrodka znajdują się atrakcyjne turystycznie tereny, które będą miejscami wycieczek, gier i zabaw terenowych.

 

 W cenie pobytu zapewniamy: przejazd z Sanoka do Myczkowiec i powrót, zakwaterowanie w domkach z łazienkami, całodzienne wyżywienie (3 posiłki + podwieczorek), opiekę pedagogiczną i medyczną oraz opiekę ratownika w trakcie zajęć nad wodą, korzystanie ze sprzętu pływającego (rowerki), ubezpieczenie od NW, materiały programowe, bilety wstępu na basen.

Spotkanie z kadrą pedagogiczną kolonii, na którym szczegółowo zostanie omówiony program i regulamin kolonii odbędzie się 20 lipca, czwartek, godz. 17.00  w Domu Harcerza przy ul. Zielonej 39.

          Do 30 czerwca  2017 r. prosimy uiścić całość opłaty za pobyt dziecka oraz zwrócić wypełnioną kartę kwalifikacyjną uczestnika.

Na wpłacone kwoty wystawiamy faktury, jednak tylko do końca miesiąca, w którym była wpłata. Wpłaty bankowe na konto w PBS  - 34 8642 0002 2001 0061 6445 0001 (wpłaty w banku PBS bez prowizji). W tytule przelewu proszę wpisać: kolonia zuchowa oraz imię i nazwisko dziecka. Istnieje możliwość wpłaty za pobyt dziecka na kolonii w ratach.

                                                                                              

Zapraszamy!

facebook_page_plugin