Sprawozdanie z działalności Hufca Sanok

Sprawozdanie z działalności Hufca ZHP Ziemi Sanockiej

im. ks. hm. Zdzisława Peszkowskiego w 2016 r.

1. Zasięg terytorialny działalności hufca:

Hufiec Ziemi Sanockiej obejmuje terenem działania cały powiat sanocki (poza gminą Tyrawa Wołoska) oraz miejscowość Sieniawa w gminie Rymanów, powiat krośnieński.

 

 

Czytaj więcej: Sprawozdanie z działalności Hufca Sanok

WOŚP 25 - Hufiec zaprasza

 

pobrane

 

W sobotę, 14 stycznia,  o godz. 16.00  w Domu Harcerza koncert "Zagraj z nami - harcerzami" , przy kominku pośpiewamy stare i nowe harcerskie piosenki.

 

 

 

Życzenia 2016

Życzenia BN2016

WOŚP 25 - Wspinaczka

wspinaczka cse sanok wosp 25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zespół CSE Sanok zaprasza na wspinaczkę 13 stycznia (piątek) w godzinach 16.30-18.30 w ramach kwesty WOŚP na ściankę wspinaczkową przy ul. Poprzecznej 2 w Sanoku.

W programie: nauka wspinania, trening wytrzymałościowy, porady i informacje o sprzęcie, techniki jaskiniowe podchodzenia po linie do góry

Za wstęp - dowolne datki na WOSP

Zapraszamy!

 

 

PLAN OPERACYJNY HUFCA 2017

 

PLAN OPERACYJNY HUFCA ZHP ZIEMI SANOCKIEJ im. ks. hm. ZDZISŁAWA PESZKOWSKIEGO NA ROK 2017

 

1. Misja Hufca ZHP Ziemi Sanockiej: Celem istnienia i działania hufca jest prowadzenie pracy wychowawczej na terenie powiatu sanockiego, przyczynianie się, przy zastosowaniu harcerskiej metody, do rozwoju zuchów, harcerzy i instruktorów w sferze duchowej, intelektualnej, społecznej i fizycznej.  Opieramy swoją pracę na Harcerskich Ideałach, zawartych w Prawie i Przyrzeczeniu, których istotą jest służba Bogu, Ojczyźnie i bliźnim. Pragniemy wychować dzieci i młodzież na ludzi uczciwych, wrażliwych na problemy innych, aktywnych społecznie, zdrowych fizycznie i moralnie, dbających o dziedzictwo kulturowe minionych pokoleń oraz naturalne środowisko przyrodnicze, jednocześnie umiejących efektywnie funkcjonować w europejskiej wspólnocie.

Czytaj więcej: PLAN OPERACYJNY HUFCA 2017

facebook_page_plugin