Kolonia zuchowa 2021

 

Zapraszamy na kolonię zuchową

do harcerskiej stanicy „Berdo” w Myczkowcach

 

Termin: 11 –18 sierpnia 2021

Cena: 750 zł

Wiek uczestników: 7- 11 lat

   Kolonia prowadzona będzie sprawdzoną metodą harcerską, polegającą m.in. na uczeniu przez działanie, aktywnym wypoczynku, współpracy w grupie i samoobsłudze.

   W programie kolonii liczne piesze wędrówki po najbliższej okolicy - do Myczkowiec, Zwierzynia, gry i zabawy zespołowe, konkursy muzyczne, plastyczne, pływanie na rowerkach wodnych, zajęcia artystyczne w Bóbrce, wycieczka do Soliny. Program kolonii obejmuje także naukę zuchowych pląsów, zabaw oraz zdobywanie sprawności.

   Na terenie ośrodka znajdują się boiska sportowe, sala gimnastyczna, stołówka, łazienki z ciepłą wodą i prysznicami, sala ze sprzętem tv-sat, miejsca ogniskowe. Wokół ośrodka znajdują się atrakcyjne turystycznie tereny, które będą miejscami wycieczek, gier i zabaw terenowych.

 

 

   W cenie pobytu zapewniamy zakwaterowanie w domkach 4 osobowych z łazienkami, całodzienne wyżywienie (3 posiłki + podwieczorek), opiekę pedagogiczną i medyczną oraz opiekę ratownika w trakcie zajęć nad wodą, korzystanie ze sprzętu pływającego (rowerki), ubezpieczenie od NW.

   Spotkanie z kadrą pedagogiczną kolonii, na którym szczegółowo zostanie omówiony program kolonii i regulamin odbędzie się 05 sierpnia 2021 r. (czwartek) o godz.17.00 w Domu Harcerza przy ul. Zielonej 39.

Do 20 lipca 2021 r. prosimy uiścić opłatę za pobyt dziecka oraz zwrócić wypełnioną kartę kwalifikacyjną uczestnika.

Formularz zgłoszeniowy na kolonię: https://forms.office.com/r/trhvwtdsJL

Na wpłacone kwoty wystawiamy faktury, jednak tylko do końca miesiąca, w którym była wpłata.

Wpłaty bankowe na konto w PBS NOWY - 34 8642 0002 2001 0061 6445 0001.

W tytule przelewu proszę wpisać: kolonia zuchowa oraz imię i nazwisko dziecka.

                                                                                               

Zapraszamy!

facebook_page_plugin